Serwis: 501 444 599  serwis@instalacje-poloczek.pl

Nasza firma występuje, jako sprawdzony Wykonawca w ramach realizacji Programów Ograniczenia, Likwidacji Niskiej Emisji na terenie woj. śląskiego.

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem znanych i cenionych Polskich i Zagranicznych Producentów.

Skorzystaj z bezzwrotnej dotacji celowej: 60% a nawet 80% na zakup i montaż ekologicznych urządzeń grzewczych w ramach realizacji Programów Ograniczenia Niskiej Emisji w Twojej Gminie - a my pomożemy zrealizować Ci przedmiotowa inwestycje kompleksowo. Nasza firma świadczy usługi instalatorskie w ramach realizacji Programów Ograniczenia Niskiej Emisji w następujących gminach i miastach:

 • Piekary Śląskie; 
 • Zabrze;
 • Rybnik;
 • Miasteczko Śląskie;
 • Bobrowniki;
 • Ożarowice;
 • Tychy;
 • Gliwice;

 • Świerklaniec;
 • Bytom;
 • Tarnowskie Góry;
 • Chorzów;
 • Psary;
 • Radzionków;
 • Woźniki;
 • Pszczyna;

Od 1 września 2017 w woj. śląskim obowiązuje uchwała antysmogowa. Od chwili jej wejścia w życie nie można stosować węgla brunatnego, mułów i flotokoncentratów oraz biomasy stałej o wilgotności powyżej 20%. Po 1 września użytkownicy starych, nieekologicznych urządzeń grzewczych będą mieli określony czas, by zaopatrzyć się w niskoemisyjne kotły minimum klasy 5 lub spełniające wymogi ekoprojektu (EcoDesign). Uchwała obowiązuje także wszystkich tych, którzy po 1 września planują instalację urządzeń grzewczych, tak więc każdy kto buduje nowy dom i zamierza ogrzewać go urządzeniem na paliwo stałe ma obowiązek zainstalować kocioł klasy 5.

W ofercie FHU >> POLOCZEK << Tomasz Poloczek znajduje się szereg kotłów 5 klasy oraz z certyfikatem EcoDesign spełniających wymogi uchwały antysmogowej dla Śląska. Szeroki wybór mocy (10 - 50 kW) pozwoli każdemu dopasować kocioł do indywidualnych potrzeb. Więcej informacji na temat uchwały antysmogowej na: powietrze.slaskie.pl

Informujemy, iż wicepremier i minister rozwoju oraz finansów podpisał rozporządzenie o wymaganiach dla kotłów. Od 1 października 2017 roku zakazana będzie produkcja kotłów na paliwa stałe klasy niższej niż 5. Natomiast kotły niższej klasy wyprodukowane przed 1 października będzie można sprzedawać do 1 lipca 2018 roku. Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań dla kotłów na paliwo stałe.

Nasze doświadczenie:

W ramach realizacji Programów ograniczenia niskiej emisji w gminach i miastach od 2004 roku zamontowaliśmy ok. 520 ekologicznych kotłów nowej generacji oraz 180 układów solarnych. Więcej informacji na temat programów mogą Państwo uzyskać na stronie internetowej www.niskaemisja.ekoscan.pl

W przypadku zainteresowania z Państwa strony naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny 508 178 012 lub elektroniczny Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu uzyskania szczegółowych informacji lub zorganizowania indywidualnego spotkania dotyczącego wybranego urządzenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów: F.H.U. >>POLOCZEK<< wprowadza udogodnienie dla swoich klientów, którzy nie chcą wydawać gotówki na zakup i montaż urządzeń ekologicznych i uruchamia przy współpracy z Santander Consumer Bank sprzedaż ratalną towarów i usług świadczonych przez naszą firmę. Taka forma finansowania pozwoli wielu naszym klientom skorzystać z Programów Ograniczenia Niskiej Emisji nie ponosząc od razu kosztów finansowych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani, zapraszamy do naszego biura i życzymy wielu udanych zakupów i modernizacji! W ramach naszej usługi wykonujemy uproszczony audyt energetyczny.

Zapraszamy Uczestników Programów Ograniczenia Niskiej Emisji do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy sprawna, fachowa realizacje Państwa koncepcji z gwarancja najwyższej, jakości. Ze względu na stałą współprace z największymi dostawcami urządzeń grzewczych jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Współpracujemy z: Rejonowym Zakładem Kominiarskim nr 20 Piekary Śląskie, ul. Szpitalna 4 tel. 32 287-32-13