Serwis: 501 444 599  serwis@instalacje-poloczek.pl

Szanowni Państwo,

Firma Handlowo Usługowa >>POLOCZEK<< Tomasz Poloczek to samodzielna firma istniejąca na rynku od 1976 roku i jest kontynuacją wielopokoleniowej firmy rodzinnej z tradycją. Należymy do grupy firm oferujących kompleksową obsługę klienta, związaną z: projektowaniem, sprzedażą, dostawą, realizacją, serwisem i eksploatacją wszystkich elementów:           

  • systemu grzewczego;
  • instalacji sanitarnych;
  • kolektorów słonecznych;
  •  fotowoltaiki;
  • uzdatniania i kondycjonowania wody;
  • przydomowych oczyszczalni ścieków;
  • klimatyzacji;
  • wentylacji;


Firma dokonuje także modernizacji starych kotłowni węglowych na w pełni zautomatyzowane kotły olejowe i gazowe oraz na paliwo stałe nowej generacji. Takie rozwiązania umożliwiają optymalizację zużycia paliwa. Dużo niższa jest też uciążliwość tych obiektów dla środowiska ze względu na ograniczenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery oraz obniżenie poziomu hałasu urządzeń. Działamy bardzo dynamicznie, posiadamy doświadczenia zdobyte podczas pracy, oraz poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem znanych i cenionych Polskich i Zagranicznych Producentów. Prowadzimy doradztwo techniczne, wykonujemy kosztorysy oraz uproszczone audyty energetyczne. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i firm, które szukają innowacyjnych rozwiązań oraz klientów instytucjonalnych.

Wszystkie stosowane przez nas materiały posiadają dopuszczenia do stosowania na rynku Polskim poparte atestami, aprobatami technicznymi. Przy doborze urządzeń zwracamy uwagę na aspekt ekologiczny i ekonomiczny, co wiąże się z indywidualnym podejściem do każdego problemu. Ze względu na stałą współpracę z największymi dostawcami urządzeń grzewczych jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Firmę naszą cechuje: uczciwość, najwyższa jakość, innowacyjność, efektywność, niezawodność, odpowiedzialność, pracowitość, a przede wszystkim gotowość pomocy naszym klientom w wyborze odpowiednich materiałów i technologii. Jeżeli szukają Państwo nowoczesnych rozwiązań skontaktujcie się z nami, a pomożemy rozwiązać każdy problem w wyżej wymienionych zagadnieniach.

 Z wyrazami szacunku 

Tomasz Poloczek